Ödemelerinizi aşağıdaki kanallar ile gerçekleştirebilirsiniz.

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Tüm kredi kartları ile online tek çekim ödeme ya da anlaşmalı banka kartlarına vade farkı ile online taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi ilgili bankanın iade süreci içerisinde gerçekleşir. Kraffi, iptal işlemlerinde iade sürecini azami 3 iş günü içerisinde yapacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Kraffi – Ali Murat Koçdemir Şirketi azami üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Kredi kartına yapılan iadelerde ilgili bankanın iade prosedürlerine göre geri iade edilen ücretin kredi kartınızda görünmesi 7 iş gününe kadar uzayabilir.

Siparişin müşteri tarafından iptal edilmesi/iade edilmesi durumunda gidiş ve dönüş kargo ücretleri sipariş tutarından düşülerek kalan tutar iade edilir.

4) Teslimat
Kraffi olarak satışını yaptığımız ürünlerin tümü stoklu olup sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 24 saat içerisinde kargoya teslim etmeye özen gösteriyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler an itibariyle anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Stok yada imalat problemleri olması durumunda tarafınıza bilgi verilerek süre uzatılabilir yada isteğiniz doğrultusunda siparişiniz iptal edilebilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Kargo personeli teslimat adresine bir kez gitmektedir. Firmamıza iletilen teslimat adresinin yanlış/eksik oluşu, teslimat adresinde bulunmama vb. sebeplerle teslim edilemeyen kargo, ilgili şubede 3 iş günü bekletilir. Bu süreçte kargonuzu şubeden teslim almanız gerekir. Şubeden teslim alınmayan kargo tarafımıza geri gönderilmektedir. Bu durumda kargo, müşteri ile irtibata geçip taşıma ücreti alıcıdan olmak üzere dilediği herhangi bir kargo firması ile tekrar gönderilir.

Kargolar hafta sonları ve resmi tatillerde dağıtım yapmamaktadırlar.

 Kargoda yaşanabilecek aksaklık ve gecikmelerden Kraffi sorumlu tutulamaz.

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız ödeme aracı kuruma karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat edin!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol edin. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayın.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0(541) 167 31 00 numaralı WhatsApp hattımıza  yada hello@kraffi.com mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

6) Henüz yola çıkmamış siparişlerinizi sebep göstermeksizin dilediğiniz anda iptal edebilirsiniz. Siparişiniz yola çıkmış ise iptal nedeniniz ile birlikte yine bize bilgi vermeniz durumunda gerekli aksiyonu alacağız. Bu durumda adresinize gelen ürünü teslim almamanız, kargoyu kabul etmemeniz gerekmektedir. Ürünleri aldıktan sonra herhangi bir sebep ile iade etmek isterseniz 14 gün süre zarfında cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Firmamız ile iletişim kurarak iade kargo kodunuzu alabilir ve siparişinizi dilerseniz tamamı dilerseniz bir kısmı olacak şekilde iade edebilirsiniz.

Size ulaşan ürün yada sunulan hizmette problem olduğunu düşünüyorsanız durumu hello@kraffi.com mail adresi üzerinden, mümkünse problemi/kusuru belirten bir fotoğraf ile bize iletiniz. Problemin tespitinin ardından ürün/hizmette ki sorun firmamızdan ve imalattan kaynaklı ise stok durumuna göre azami 2 (iki) iş günü içerisinde yeni ürünü adresinize ücretsiz olarak kargolayacağız.